МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОПОВІДАННЯ «INTERMEZZO»
м. Вінниця | Україна | 20-22 травня | 2015
INTERMEZZO SHORT STORY FESTIVAL
Vinnytsia | Ukraine | May 20-22 | 2015
mime
11/06/2015
Майстер-клас Анастасії Любченко «Фізичний тренінг актора» у Вінниці

­­

З 17 по 19 червня у Вінниці на базі Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського пройде майстер-клас «Фізичний тренінг актора» актриси, режисера, художниці Анастасії Любченко (Україна/ Нідерланди), організований ГО «Інститут культурного менеджменту» і Департаментом культури Вінницької міської ради в рамках проектів Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo».

У 2010 Анастасія створила Mime Wave Ukraine, проект співробітництва між Україною та Нідерландами через культурну діяльність. Цього року до Mime Wave Ukraine долучилася також і Польща. Останні чотири роки Анастасія навчалася в унікальній Театральній Школі в Амстердамі, де отримала можливість стажування в провідних театрів Нідерландів.

17 червня о 19:00 усі бажаючі зможуть послухати лекцію Анастасії Любченко про сучасну театральну систему в Європі, зокрема в Нідерландах та Бельгії.

18-19 червня у другій половині дня проходитимуть заняття для зареєстрованих учасників. Анастасія з власного досвіду буде проводити майстер-клас з метою ознайомити танцівників, акторів, перформерів, режисерів із підходом перформативного європейського театру, розповість, які саме властивості актора їй цікаві як режисеру. Майстер-клас також висвітлить питання організації власного проекту: з чого почати та як планувати час,  як взяти ініціативу в свої руки, яким є митець в процесі творення.

Майстер-клас поєднує також активний фізичний та акторський тренінг.

Мета майстер-класу – розвиток себе як перформера на сцені, відчуття себе в просторі та дослідження можливостей власного тіла.

Майстер-клас буде складатися з акторських вправ та імпровізацій. Також поєднання системи View Points:

  • використання тіла як інструмента при акторській грі
  • різні види руху тіла в просторі
  • фокус в тілі та його значення
  • створення ситуацій та атмосфери
  • вплив музики на композицію та стан перформера
  • натуральність та прозорість на сцені
  • емоції в тілі та зовні, фізичне поєднання зовнішнього і внутрішнього

 

Хто може взяти участь? Усі, хто цікавляться сучасним європейським фізичним театром.  Для реєстрації потрібно надіслати заявку з темою листа «Майстер-клас» на адресу reg@intermezzofest.com, вказавши прізвище та ім’я, контактний телефон та написавши кілька речень про себе та мотивацію щодо участі в майстер-класі.

На заняття мати зручний одяг для тренінгу!

 

Анастасія Любченко народилася в Києві, наразі живе і працює в Амстердамі. У 2007 закінчила Київський естрадно-цирковий коледж, відділення пантоміми. До  2010 року жила та навчалася у Київі в  Університеті  театру , кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого на відділенні режисура анімаційного кіно.  У 2014 році закінчила Амстердамську Театральну Школу (Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten, de Theaterschool), відділення пантоміми. Під час навчання працювала з європейськими режисерами та пройшла стажування в різних теарах Нідерландів (Orkater, MAAS, NNT, Golden Palace) . Мала можливість створити власний стиль: поєднання візульного, абстрактного світу та людини як особистості з її недоліками, емоціями, стосунками, проблемами та радощами.

Comments

comments