МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОПОВІДАННЯ «INTERMEZZO»
м. Вінниця | Україна | 20-22 травня | 2015
INTERMEZZO SHORT STORY FESTIVAL
Vinnytsia | Ukraine | May 20-22 | 2015
tvorchopys-ustechko
07/07/2015
Літній Творчопис у Дністровському каньйоні

Курс creative writing Творчопис запрошує насолодитися літом та творчістю сповна протягом п’яти днів у Дністровському каньйоні.

Зарошуємо письменників-початківців попрацювати над своєю короткою прозою, завести нові знайомства та незабутньо провести час на мальовничому березі Дністра у с. Устечко (Заліщицький район, Тернопільська обл.) з 15 по 19 серпня 2015 р.

У програмі:

– заняття за курсом Творчопис;
– обговорення та аналіз творів у групі та з досвідченими авторами;
– проживання у приватному будинку з сауною на березі Дністра;
– купання-засмагання на Дністрі;
– посиденьки за вечірнім вогнищем з віршами та прозою у чудовій компанії;
– лісова прогулянка в урочище Червоне (водоспад Джуринський, Червоноградський замок);
– фотопрогулянки, краєзнавчі екскурсії, орнітологічні студії (за бажанням);
– печера Вертеба з музеєм Трипільської культури (за бажанням, оплачуєтся додаткво);
– сплав катамаранами по Дністру від с. Устечко до м.Заліщики (тривалість – 4 год, вартість – 100 грн з людини, оплачується додатково);
– екскурсія м. Заліщики, знаменита панорама на м.Заліщики.

Creative writing (творче писання) – найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах. «Творчопис» – це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі.

«Творчопис» – це курс для тих, хто виношує у собі важливу історію, прагне поділитися нею зі світом, але не наважується надати їй писемної форми чи не впевнений, як почати.

Це курс для письменників-початківців, що, перш за все, хочуть попрацювати над навиками написання короткої прози і просто бути почутими.

Проект Творчопис співпрацює із Міжнародним фестивалем оповідання «Intermezzo» (м.Вінниця), автори кращих оповідань курсу мають можливість стати учасниками фестивалю.

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак – менеджерка культури, промоутерка літератури. Екс-директор Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» (фестиваль, видавництво, резиденція), засновниця Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» (м.Вінниця). Як видавець та організатор промо-подій працювала із О. Забужко, Ю. Андруховичем, Т. Прохасько, Ю. Іздриком, А.Любкою та іншими відомими українськими авторами. У різний час отримувала стипендії на навчання у США та Німеччині. У 2014 працювала у Варшаві як учасниця програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia. Авторка двох поетичних книжок. Була гостем літературних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Колумбії, Греції, Польщі.

Участь у курсі передбачає організаційний внесок, що покриває проживання, харчування, транспорт із залізничного або автобусного вокзалу у м. Заліщики до місця проведення курсу у с. Устечко, інші виїзди, програму курсу Творчопис та екскурсій.

Детальна програма та точна сума оргвнеску буде надіслана зареєстрованим учасникам 1 серпня.

Кількість учасників курсу обмежена.

Участь лише на умовах попередньої реєстрації.
Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/2emc3h7ifV

Організаційні партнери: Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo», Національний природний парк «Дністровський каньйон».

Контактна особа: Леся Мандзюк
Email: tvorchopys@gmail.com
Tel. +380969604596
https://www.facebook.com/tvorchopys

Comments

comments